Luneta widokowa BrightStar HORIZON SCOPES 2 x 90 BINO 3D, bez monet + druga dla inwalidów i dzieci

13 007,32  netto

Opis

Zestaw 2 lunet widokowych zamontowanych na jednym wspólnym statywie. Pierwsza lorneta / luneta osadzona jest standardowo na normalnej wysokości (poziom wizjera – 1420mm), natomiast druga zamocowana jest niżej – na wysokości 1100mm. Specjalnie zmodyfikowane widełki i suport zostały całkowicie przeniesione z klasycznej dolnej pozycji do góry. Konstrukcja w takim układzie ma na celu zrobienie całkowicie wolnej przestrzeni pod dodatkową lunetą aby niepełnosprawny lub osoba starsza mogła 100% komfortowo podjechać całym wózkiem pod lunetę tak bardzo jak tylko jest to potrzebne.

Inwalidzi pomimo że zasługują na dodatkową uwagę i troskę nie są dużą docelową grupą odbiorców, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie aby z niższej lunety regularnie korzystały dzieci i całe rodziny, czyniąc tą atrakcję prawdziwie wspólnym zajęciem. Jeżeli dysponujecie Państwo dodatkowymi środkami na zakup to oferowany zestaw zawsze jest świetnym pomysłem. Dzieci zamiast korzystać z podestu (w asekuracji rodziców) bardzo chętnie pochodzą do drugiej lunety zamocowanej na wysokości 1100mm, która odpowiada ich wzrostowi, zwłaszcza w wieku 7-14 lat.

Konkurencyjne rozwiązania spotykane na rynku posiadają fatalną wadę – widełki (suport niższej lunety)ze względu na oszczędności produkcyjne zajmują dolną przestrzeń pod lunetą i inwalida musi ustawiać się bokiem. Często przy ograniczonej możliwości ruchu osoby niepełnosprawnej fakt ten czyni te konstrukcje całkowicie bezsensownymi… ale nie w BrightStar, my nie idziemy na kompromisy!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Luneta widokowa BrightStar HORIZON SCOPES 2 x 90 BINO 3D, bez monet + druga dla inwalidów i dzieci”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *