Podstawa z regulowaną wysokością dla lunet „bez monet” z serii BS-HS-NC1 i BS-HS-NC2 BINO

11 846,34  netto

Opis

Marka: BrightStar
Seria Horizon Scopes
KOD: BS-HS-BWHA1-NC

W myśl zasady „co się nie rozwija to się cofa” wprowadziliśmy do produkcji to o co wszyscy prosili: podstawa z PŁYNNĄ REGULACJĄ WYSOKOŚCI. Obsługa w wersji napędzanej ręcznie odbywa się kręcąc solidną korbą a pełen zakres ruchu w pionie wynosi aż 600mm. Środek optyczny okularu w który patrzymy może znajdować się na maksymalnej wysokości 1,75m a w przypadku najniższego ustawienia na wysokości 1,35m. Oznacza to że bardzo wysoka osoba dorosła mająca nawet 1,90 m może całkowicie komfortowo korzystać z lornety BrightStar zachowując przy tym w pełni wyprostowaną sylwetkę. Z kolei druga skrajna najniższa pozycja może być odpowiednia nawet dla dzieci w wieku 9-10 lat. Produkt jest w pełni przygotowany do bezpiecznego użytkowania, nachodzące na siebie powierzchnie są precyzyjnie spasowane i nie posiadają szczelin w które np. dziecko mogłoby włożyć palce. Użyte materiały są niekorodujące jak np. aluminium a wiele komponentów nierdzewnych to prawdziwa stal chirurgiczna.

Podstawa z regulowaną wysokością BS-HS-BWHA1 z zamontowaną lunetą BINO BS-HS-NC2-290-2-01 to proponowany przez nas najlepszy zestaw w kategorii cena/możliwości. Link.

Tą podstawę można zastosować z każdą inną lunetą BrightStar bez funkcji pobierania opłaty, mającą w symbolu NC1 (mono) lub NC2 (bino)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podstawa z regulowaną wysokością dla lunet „bez monet” z serii BS-HS-NC1 i BS-HS-NC2 BINO”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *