Lunety widokowe VR virtual reality / multimedialne

Lunety widokowe multimedialne marki BrightStar. W ciągu ostatnich 25 lat wykonaliśmy dzisiątki rodzajów różnych typów lunet multimedialnych. Praktycznie każde zamówienie było customizowane indywidualnie pod kątem wymogów klienta. Możemy wyróżnić 3 głowne okresy:

  • w latach 2000-2010 normą było stosowanie pojedynczego wyświetlacza i odtwarzanie filmów.
  • w latach 2005-2020 często budowaliśmy zawaansowane konstrukcje z zainstalowanymi 2 wyświetlaczami generujacymi obraz 3D. Wyświetlane są wtedy 2 osobne obrazy, z drobną różnicą w perspektywie dla lewego i prawego oka dające efekt 3D. Przed 2010 do tego celu konieczny był konkretny komputer PC zamontowany w korpusie lunety.
  • w latach 2015 – aktulanie. Połączenie rzeczywistości VR z realnym ruchem lunety wykorzystując żyroskopy i enkodery zamocowane na osiach obrotu lunet. System taki pozwala oglądać obraz 3D, rozglądać się w różnych kierunkach i daje maksymalne wrażenie obecności w cyfrowej rzeczywistrości.

Ponadto wykonywaliśmy systemy multimedialne z kamerami noktowizyjnymi, kamerami zwykłymi – działającymi w normalnym spektrum widzialnym z bardzo dużym optycznym i cyfrowym powiększeniem, z filtrami do obserwacji słońca i wiele, wiele innych. Ten dział jest zdecydowanie najbardziej urozmaicony i customowy. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, wyzwania i propozycje, zapraszamy do współpracy i do konsultacji Państwa potrzeb i pomysłów.

Lunety widokowe VR virtual reality / multimedialne
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Lunety widokowe multimedialne marki BrightStar. W ciągu ostatnich 25 lat wykonaliśmy dzisiątki rodzajów różnych typów lunet multimedialnych. Praktycznie każde zamówienie było customizowane indywidualnie pod kątem wymogów klienta.