Lunety widokowe bez monet

Najtańsze panoramiczne lunety widokowe bez monet – bez płacenia

Lunety widokowe BrightStar z serii Horizon Scopes są produktem, który uzupełnia infrastrukturę turystyczną o urządzenia oferujące jakość i parametry niespotykane do tej pory w tym przedziale cenowym.

Panoramiczna luneta widokowa bez monet przeznaczona jest tam gdzie usługa ma być darmowa lub pobierana jest ogólna opłata za wstęp. Przykładowy obiekt działający w takim systemie to np. wieża widokowa lub ostatnio bardzo popularne „ścieżki w koronach drzew”. W tych atrakcjach turystycznych często przy wejściu znajdują się bramki a cała rozrywka na obszarze jest już wliczona w cenę. Drugi przykład zastosowania to np. podniesienie ekskluzywności obiektu zwiększając wachlarz wszystkich oferowanych atrakcji przez co zarabiamy więcej na pozostałych usługach. Lunety widokowe panoramiczne bez monet są oczywiście odporne na warunki atmosferyczne i pełny zakres temperatur. Możliwy jest szybki i wygodny demontaż części optycznej np. na czas „poza sezonem”, z powodu tymczasowego wyłączenia obiektu z działalności, po godzinach pracy aby ograniczyć zainteresowanie potencjalnych wandali lub złodziei. W tej kategorii możliwość obserwowania jest nieograniczona czasowo.

W tej kategorii najczęściej wybierana w jest luneta BS-HS-NC2-290-2-01 BINO z podwójnym okularem 3D lub zestaw tej lunety z podstawą o regulowanej wysokości BS-HS-BWHA1

Zobacz nasze lunety widokowe bez monet

Lunety widokowe bez monet
Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Lunety widokowe serii Horizon Scopes – informacje ogólne

Lunety widokowe z serii Horizon Scopes BrightStar to nowoczesny produkt, który w swojej finalnej wersji zaczął być produkowany przez nas w 2019 roku. Bazując na ponad 35-letniej wiedzy w branży, luneta została zaprojektowana tak, aby idealnie funkcjonalna i była łatwa w serwisowaniu, nawet dla najbardziej odległych nabywców na drugim końcu świata. Główne założenia to piękny design, wykonanie z wykorzystaniem najnowszej technologii CNC, zastosowanie lekkich i odpornych na korozję materiałów, oraz połączenie różnych cech i funkcji potwierdzonych praktyką. Lunety widokowe BrightStar mają bardzo przemyślaną konstrukcję, np. wszelkie serwisy elektromechaniczne można wykonać bez demontażu głównej części hermetycznej wraz z soczewką. Kluczową decyzją była rezygnacja ze spawania stali nierdzewnej. Standardowe lunety innych producentów mają spawy, w których mogą wystąpić zanieczyszczenia metalem i zmiany termomechaniczne. Świadczy o tym fakt, że korozja najpierw atakuje spoinę i jej otoczenie. Po kilku latach użytkowania lunetę widokową BrightStar można zdemontować w 5 minut, aby przywrócić oryginalny połysk stali nierdzewnej. Może to zrobić nasz serwis, lokalny ślusarz – elektronarzędziami lub ręcznie. Mamy nadzieję, że chcesz, aby luneta widokowa Brightstar była Twoją wizytówką. Możliwość wykonywania tych prostych czynności konserwacyjnych sprawi, że Twój produkt będzie wyglądał świetnie znacznie dłużej, niż oczekiwano.