Luneta widokowa BrightStar HORIZON SCOPES 2×90 mm BINO 3D (z terminalem płatniczym, off-grid, aku + PV solar

10 730,89  netto

Opis

Marka: BrightStar
Seria: Horizon Scopes
Kod produktu: BS-HS-T2-290-2-01-OGP (off-grid power)

Nasza najbardziej zaawansowana lorneta BINO z podwójnym okularem zapewniającym obraz 3D. Całkowicie przeprojektowana w 2023 roku do płatności cyfrowych kartą kredytową i kartą płatniczą, z których obecnie wszyscy korzystają. Najlepszy produkt w kategorii płatności bezdotykowej.

Powiększenie 15x i okular na 2 oczu – lornetka na 2 oczy zapewnia najlepszy obraz panoramiczny. Nasz podwójny system optyczny BrightStar zapewnia doskonałą percepcję wizualną bliższych i dalszych obiektów (obraz stereo).

  • Pełny obrót o 360 stopni.
  • Obrót w pionie o 80 stopni, ograniczony solidnymi gumowymi zderzakami, całkowicie ukrytymi wewnątrz ramion widelca.
  • Czas obserwacji można ustawić w zakresie od 1 do 5 minut lub inny.
  • Osie obrotu wsparte na precyzyjnych, dużych łożyskach maszynowych i uszczelnieniach. Łatwa naprawa poprzez wymianę wszystkich standardowych łożysk dostępnych na całym świecie.
  • Szybkie i łatwe usuwanie centralnego korpusu „skrzynki na monety” i „głowicy” za pomocą jednego, dużego, inteligentnego systemu nakrętek.
  • Ochronna soczewka bez powłoki, łatwa w pielęgnacji zwykłym płynem do mycia okien i papierowymi wieżami, nie powstają żadne zarysowania.
  • Duża obudowa z dużą ilością miejsca w środku do przechowywania energii, można zastosować popularny akumulator samochodowy, 2-3 szt. Opcjonalne zasilanie z zewnętrznego adaptera sieciowego.
  • Długi czas pracy baterii dzięki 2 dużym panelom fotowoltaicznym. 1 ładowanie wystarcza na: 2\3 miesiące w gorących, słonecznych krajach. 2 tygodnie w zimnych, śnieżnych krajach. 5\7 dni w Arktyce.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Luneta widokowa BrightStar HORIZON SCOPES 2×90 mm BINO 3D (z terminalem płatniczym, off-grid, aku + PV solar”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *